Tähelepanu! Uudised ja muudatused Perila Ratsakooli toimetustes!

Seoses sisehooaja algusega muutub ka Perila Ratsakooli tunniplaan. Kuna treeningud sisehooajal tähendab, et maneeži kasutamisel tuleb arvestada nii erahobustega kui sportlastega, siis on mõningad treeningud ümber ja kokku tõstetud. Küsimuste ja murede korral palun võta julgesti ühendust merlis@perilatallid.ee või +3725227069. Täname mõistva suhtumise eest!

Uut tunniplaani näed SIIN.

Tunniplaaniga tutvudes on näha, et ka treenerite osas on muutused. Kuna treener Maarja Martinson jätkab oma ülikooliõpingud Tartus, siis alates oktoobrist saab temalt trenne ainult individuaalkorras ja erikokkuleppel. Treeningtunnid võtab üle treener Merlis Orion.

Lisaks on hea uudisena meil võimalik teatada, et edasijõudnud saavad soovi korral laupäeviti (alates 11. oktoobrist) hakata osalema sportlane ja treener Monica Pärno treeningutes. Ratsakoolihobustega osalemine ainult erikokkuleppel (ei kuulu abonomendi alla) ja registreerimine läbi Merlis Orioni.

Peagi ka rohkem infot treener Monica Pärno kohta.

Juhime tähelepanu ka Perila Ratsakooli muutunud hinnakirjale. Hinnakirja näed SIIN.

Lisaks veel teatame, et 3.-5. oktoobril trenne ei toimu, kuna kõik endast lugupidavad hobusõbrad on sel nädalavahetusel Tallinn International Horse Showl. Trennid saab teha järgi, eelnevalt treener Merlis Orioniga kokku leppides!

marissabel