Horse Transport Estonia pakub hobuste transportteenust hädaolukorras ka öösel

Horse Transport Estonia sai tegelikkuses alguse juba 2008. aastal, kuid alguses tegutseti tagasihoidlikumalt. Nüüdseks on kasvanud klientide usaldus ja nõudlus, ja sõidame tihti nii Eesti siseseid marsruute aga ka Skandinaavia ja Euroopa vahet. Ka meie auto- ja treileripark on täienenud, et nõuetele vastata ning et sõidud oleksid hobustele igati mugavad.

uudis 2

Uudse teenusena Eestis pakume hobuste transporti ööpäevaringselt, kui on vaja sõita kliinikusse. Kliinikusõite teeme ka Soome ning aitame vajaduselt dokumentide vormistamisega.

Niinimetatud kiirabisõitu tuli meil teha juba mõni nädal tagasi. Õhtul kell kaheksa saime üsna meeleheitel kõne Deisylt, kelle hobune Audi Quattro oli tiirudes, ning veterinaar Tuvi sõnul oli ainuke võimalus hobune kiiremas korras Tartusse EMÜ kliinikusse sõidutada. Ja ka kohapeal selgus tohter Hermi hinnangust, et tõesti oli viimane aeg.

Täna aga saame öelda, et Audi on terve ja ilusasti kodus tagasi.

“Ma olen südamest tänulik,” ütles Deisy meile. “Tahan Paul Argust kiita nii kiire reageerimise ja abi eest. Proovisin enne päris mitmele poole helistada ja ütlesin, et ka rahas pole küsimus, lihtsalt viige hobune kliinikusse, kuid kõik viitasid liiga hilisele kellaajale. Lõpuks soovitas minu õde just teie ettevõtte poole pöörduda ning ma ei pidanud pettuma! Aitäh!”

Pildil Deisy ja Audi tagasi kodus.